Om de kaart te kunnen gebruiken heeft Google Maps je toestemming nodig voor het plaatsen van cookies. Deze worden geplaatst om bijvoorbeeld het in- of uitzoomniveau te onthouden en statistieken met betrekking tot het gebruik op te slaan. Bij het laden van de kaart ga je akkoord met Google Map's privacybeleid.
46 Km (± 3:04
) | Zuid-Holland | Het weer op de route
0
°C0bft
Wie aan de Noordzeekust van Zuid-Holland denkt, kan niet om de Pier van Scheveningen heen. Al in 1901 werd hier een pier aangelegd: een ontspanningsgelegenheid voor de rijke badgasten.
Deze eerste pier brandde in 1943 af, waarna de bezetter de restanten sloopte, uit angst voor een invasie.
De nieuwe pier opende uiteindelijk in 1961, maar in 2013 ging het slot erop: de pier voldeed niet meer aan de brandveiligheidseisen. Twee jaar later volgde de heropening, met op het voorste eiland van de pier het nieuwe en gezichtsbepalende reuzenrad. De bekende uitkijktoren op het achterste deel van de pier staat er nog altijd.
Fietsen123 maakt gebruik van de routeplanner van de Fietsersbond en is niet verantwoordelijk voor tussentijdse wijzigingen in het Nederlandse fietsknooppuntennetwerk.
Meldingen over ontbrekende of beschadigde fietsknooppuntborden kunt u kwijt op de website meldpuntroutes.nl.
Kloppen de nummers van de knooppunten niet? Dan kunt u dat melden bij de Fietsersbond.
Meer informatie over het beheer en het onderhoud van de Nederlandse fietsknooppunten vindt u in dit artikel: Fietsen met knooppunten: soms gaat het mis.